top of page
AdobeStock_341671055.jpeg

FIZJOESTETYKA

     Kilka lat temu zaczęliśmy się zastanawiać, czy zadowolenie z własnego ciała ma wpływ na zredukowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa o charakterze posturalnym (przeciążeniowym). Zaczęliśmy wprowadzać procedury zabiegowe, także wykorzystując technologię INDIBA deep care i INDIBA activ, które działają dwupłaszczyznowo.
 

   Po pierwsze działając estetycznie, czyli wpływając na kształt ciała i wygląd skóry, jednocześnie eliminujemy wiele dysfunkcji posturalnych. Okazuje się, że pacjentki, które zostały poddane zabiegom estetycznym, a miały w wywiadzie fizjo dolegliwości bólowe,  w większości przypadków pozbyły się problemu. Odruchowo zmieniła się ich postawa, bo pacjentki zaczęły być bardziej zadowolone ze swojego wyglądu i pewne siebie. Sylwetka poszła w stronę wyprostu, a nie przygarbienia.
 

   Po drugie działając w obszarze estetycznym, a stosując techniki fizjoterapeutyczne wpływające na układ nerwowy, limfatyczny, powięziowy i wisceralny, możliwe jest znaczne przyspieszenie efektów zabiegów. Bo organizm człowieka należy traktować całościowo, a nie skupiać się tylko na jednym punkcie!!!


      Korzystając z nowoczesnej technologii INDIBA i doświadczenia fizjoterapeutycznego możemy usprawnić procesy fizjologiczne, które docelowo pozwalają na osiągniecie pożądanych efektów estetycznych w dużo szybszym czasie - zmniejszyć cellulit, poprawić jakość skóry (ujędrnić ją, pozbyć się zmarszczek i podnieść obszar zabiegowy), zmniejszyć obwody i spowodować, że w danym miejscu tkanka tłuszczowa w przyszłości będzie w mniejszym stopniu zwiększała swoją obiętość.

    Do zabiegów fizjoestetycznych twarzy zaliczamy także pracę w obszarze głowy, twarzy, szyi i dekoltu wykorzystując zaawansowane techniki masażu KOBIDO i ZOGA FACE INTEGRATION.

Więcej o działaniu technologii INDIBA na efekty fizjoestetyczne ciała możesz przeczytać tutaj.

bottom of page